Rama: Ëndrra u bë realitet!

Kryeministri shqiptar Edi Rama ka përgëzuar djemtë e kombëtares dhe përzgjedhësin Gianni DeBiasi për kualifikimin në finalen e Euro 2016 në Francë.

Lajme

11/10/2015 20:31

“Endrra e Pamundur u be realitet! Shqiperia ne historine e Finaleve te Europianit! Mirenjohje Kuqezinjve dhe DeBiazit”, ka shkruar Rama në twitter pas fitores së futbollistëve të kombëtares shqiptare në Armeni me rezultat 0:3. /Kp