Të Infektuar: 4931

Të Shëruar: 2267

Të Vdekur: 102

Rakitic: E patë edhe vet!

22:53 | 18 Mars 2015

Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic ka thënë se të gjithë e kanë parë sot performancën e skuadrës se tij e cila nuk u ndal edhe pse ishte duke udhëhequr takimin.

Rakitic ka thënë se skuadra e tij nuk u ndal duke sulmuar edhe pse ishte duke udhëhequr takimin.

“Unë mendoj se skuadra jonë bëri një punë shumë të mirë. Ju të gjithë e keni parë performancën e Barcelonës. Nuk nuk jemi ndalur”.

“Sidoqoftë, tani vjen pjesa më e mirë e sezonit. Joe Hart kishte një ndeshje të shkëlqyer, por ne ishim shumë të mirë dhe e merituam fitoren”.

“Tani duhet ta shijojmë fitoren dhe të pushojmë mirë”, përfundoi kroati.