Raiola gjen klubin e ri për Donnarumman – Lajmi.net
Raiola gjen klubin e ri për Donnarumman
Autori: Lajmi.net Serie ASport 9:34, 17 April 2018
Mino Raiola i ka ofruar shërbimet e portierit te Paris Saint-Germain.

Gianluigi Donnarumma pritet të largohet nga Milan.

Portieri italian ka filluar të kërkohet nga disa prej klubeve më të mëdha në futbollin evropian.

Kurse, mediat italiane raportojnë se menaxheri i tij, Mino Raiola i ka ofruar shërbimet e portierit te Paris Saint-Germain.

Klubi i pasur francez është aktualisht favorit për blerjen e Donnarummas, gjatë afatit kalimtar të verës, përcjell “lajmi.net”.

Milan thuhet se ka gjetur zëvendësimin e Donnarummas duke arritur marrëveshje për angazhimin e portierit Pepe Reina nga rivali i Serie A, Napoli. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO