Rabiot te gjiganti i Premierligës – Lajmi.net
Rabiot te gjiganti i Premierligës
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 8:10, 16 March 2019
Manchester United janë skuadra e fundit që kanë shfaqur interesimin për mesfushorin e PSG-së, Adrien Rabiot.

Mesfushori francez, është në qendër të spekulimeve në tregun e transferimeve, pasi do të jetë lojtar i lirë në fund të sezonit.

Arsenal, Barcelona, Chelsea dhe Tottenham janë prej kohësh të përfshira në transferimin e Rabiot, por kjo garë do të bëhet edhe më e ashpër më përfshirjen e Manchester United.

‘The Sun’ shkruan se ‘Djajtë e Kuq’ e shohin si mundësi të mirë përforcimin e skuadrës me Rabiot, të cilin do të mund ta transferojnë falas, përcjell ‘lajmi.net’.

Rabiot 23 vjeçar, ka regjistruar 150 paraqitje për PSG, duke shënuar 13 gola./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO