Qytetarët japin përgjigje interesante për mashkullin dhe femrën më me stil në estradë – Lajmi.net
Qytetarët japin përgjigje interesante për mashkullin dhe femrën më me stil në estradë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:06, 27 February 2019
Qytetarët kanë folur për mashkullin dhe femrën më me stil në estradë.

Pjesë e emisionit “Mirage” është edhe rubrika “VoxPop” aty ku çdo javë qytetarët japin mendimet e tyre, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe ata kanë folur për disa emra të njohur të estradës të cilët mendojnë se janë më me stil.

Për t’i parë përgjigjet e tyre të cilat janë shumë interesante, mos e humbisni videon që ua sjellim poshtë tekstit./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO