Qeveria mblidhet për herë të parë në 2019-ën – Lajmi.net
Qeveria mblidhet për herë të parë në 2019-ën
Autori: Lajmi.net Lajme 7:48, 11 January 2019
Mbledhja e Qeverisë do të mbahet në ora 12:00.

Qeveria e Kosovës sot mban mbledhjen e rregullt, të thirrur nga Kryeministri Ramush Haradinaj.

Mbledhja e Qeverisë do të mbahet në ora 12:00.

“Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në mbledhjen e Qeverisë së Republikës së Kosovës”,  thuhet në njoftim. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO