Qesharake: Terry e mbuloi Cahillin te goli i Thiagos (Video)

Kapiteni i Chelseas, John Terry u habit dhe mbuloi bashkëlojtarin e tij Gary Cahill në rastin e golit të mbrojtësit të Paris Saint-Germain, Thiago Silva, në barazimin 2:2 në Stamford Bridge.

Sport

12/03/2015 10:41

John Terry duhet të analizojë në mënyrë aftësitë e tij të mbulimit.

Kapiteni i Chelseas, John Terry u habit dhe e ndali bashkëlojtarin e tij Gary Cahill në rastin e golit të mbrojtësit të Paris Saint-Germain, Thiago Silva, në barazimin 2:2 në Stamford Bridge.

Pasi Terry dhe Cahill ishin në duel mes vete, Silva ishte i lirë për të shënuar golin e barazimit 2:2 që e eliminoi Chelsean nga Liga e Kampionëve.

https://vine.co/v/O9MdJhDlwA3