Puthje mes Ermalit dhe Elvanës tek “Dy gisht mjaltë”? Ja çfarë thotë Ami

Amarda Toska ka folur lidhur me filmin ku luan Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata.

ShowBiz

12/03/2019 08:13

Filmi “Dy gisht mjaltë” ku protagonistë kryesorë janë Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata, së shpejti do të jetë në të gjitha kinematë në Kosovë, Shqipëri e Maqedoni, shkruan lajmi.net.

E ftuar tek emisioni “Në kurthin e Piter Pan”, bashkëshortja e Ermalit, Ami, u pyet nëse do të kenë skena puthjesh mes Ermalit dhe Elvanës.

Ajo nuk tregoi nëse do të ketë puthje mes tyre, gjithsesi tha se ajo çfarë del në ekran nuk është edhe në realitet ashtu siç duket aty.

Megjithatë, Ami tha se e kupton mirë profesionin që ka burri i saj. /Lajmi.net/