Puthje e ngrohtë mes borës nga Besa dhe Alberti (Foto) – Lajmi.net
Puthje e ngrohtë mes borës nga Besa dhe Alberti (Foto)
Autori: Lajmi.net Entertainment 23:45, 1 January 2017
Është një nga çiftet më të mira të shoubizit.

Fjala është për Besa Gashin dhe bashkëshortin e saj Albertin të cilët ndërrimin e motmoteve e kanë pritur në Tetovë, shkruan lajmi.net

E në qendrën turistike që është në këtë vend, dyshja e kaluan gjithë ditën së bashku me vajzën e tyre Kjaren.

Nga ky vend, Besa dhe Alberti kaluan aq mirë sa krijuan një atmosferë të ngrohtë, në mes të borës.

Alberti publikoi një foto ku shihej duke u puthur me Besën! /Lajmi.net/

15878080_2200881886803967_1566464328_o

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO