Të Infektuar: 3508

Të Shëruar: 1902

Të Vdekur: 75

Publiku entuziast, albumi i ri i Capital T ‘flakë’

14:28 | 22 Nentor 2019

Capital T gjatë vitit 2020 do lansoj albumin e tij të ri.

Capital T është nga hip-hop artistët më të pëlqyer në trevat shqiptare, ai ka bërë të ditur tash e disa jave se albumi i ri do dal në vizion gjatë vitit 2020, shkruan lajmi.net.

Përndryshe para se të lëshoj albumin, Trimi pritet të lansoj edhe disa projekte të reja muzikore, dhe qysh nesër pritet të publikohet projekti ‘Akull’.

Këtë e bëri të ditur vet reperi, përmes një postimi të publikuar në rrjetin social, Instagram. /Lajmi.net/