Publiku ‘çmendet’, Dafina Zeqiri ua kthen të pasmet atyre

8:24 | 22 Nentor 2019

Dafina Zeqiri në çdo mbrëmje të organizuar zbulon diçka për të ‘elektrizuar’ atmosferën.

Dafina Zeqiri dje në njërën nga klubet e natës në Kosovë, ka mbajtur koncertin e radhës ku me performancën e saj la të mahnitur gjithë publikun, shkruan lajmi.net.

Të pranishmit e fascinuar me performancën e këngëtares, kanë ndarë një seri imazhesh dhe video në llogaritë e tyre në Instagram.

Dhe njëra nga Instastoryt që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishte momenti kur Dafina ia kthen të pasmet publikut, të cilët shkruajnë “Kjo vajzë më bën të çmendur”. /Lajmi.net/