Publikohet videoja, kështu e pritën Vitin e Ri Dhurata Dora, Butrinti e Ermal Fejzullahu

Shumë nga artistët shqiptarë Vitin e Ri e kanë pritur jashtë gjirit familjar.

ShowBiz

03/01/2019 18:59

Kjo për shkak se ishin të angazhuar në mbrëmje e koncerte muzikore të ndryshme përreth trojeve shqiptare, shkruan lajmi.net.

Është vetë këngëtarja, Dhurata Dora e cila ka publikuar një video në Instagram në të cilën tregon se kështu e pritën Vitin e Ri ajo bashkë me Ermal Fejzullahun, Mc Bekën dhe Butrint Imerin.

Në bazë të videos këngëtarët u argëtuan mjaft shumë në koncertin e tyre bashkë me publikun që festuan ndërrimin e motmoteve.

Nuk ka dyshim se atmosfera ishte e paharruar dhe një pjesë të shkurtër e shihni më poshtë. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BsLli-bH1Qg/