Publikohet video: Ky është momenti kur Sali Berisha rrëzohet në skenë

Sot në Shqipëri po mbahet Kuvendi i PD-së.

Lajme

30/04/2022 13:55

Atje po merr pjesë edhe ish-lideri i kësaj partie, Sali Berisha, shkruan lajmi.net.

E ky i fundit e pati një moment të sikletshëm teksa po dilte për të marrë fjalën.

Ai u rrëzua në skenën ku po mbahej Kuvendi, dhe ku delegatët po prisnin fjalimin e tij.

Ky moment u përcoll me duartrokitje nga të pranishmit. /Lajmi.net/