Publikohet video, ky është momenti kur modelja amerikane ‘pushtoi’ stadiumin mbrëmë

Është publikuar video nga momenti kur modelja amerikane zhvishet dhe hyn në fushë.

ShowBiz

02/06/2019 09:55

Kinsey Wolanski, është shndërruar në një ndër emrat më të komentuar, shkruan lajmi.net.

Kjo për faktin pasi hyri gjysmë e zhveshur në fushë derisa po zhvillohej ndeshja Tottenham-Liverpool në Madrid, kështu duke ‘pushtuar’ stadiumin ‘Wanda Metropolitano’.

Arsyeja e gjithë kësaj ishte me qëllim reklamimin e faqes ‘Vitaly Uncensored’, e cila është e themeluar nga i dashuri i saj Vitaly Zdorovetskiy.

Videon nga momenti kur biondja amerikane hyri në fushë ua sjellim në vazhdim./Lajmi.net/

YouTube player