Publikohet ‘traileri’ i filmit të ri të Ermal Mamaqit

‘I love Tropoja’ së shpejti në kinematë shqiptare.

ShowBiz

12/10/2019 22:30

Ermal Mamaqi orë më parë ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një video të shkurtër nga filmi i tij i ri ‘I love Tropoja’, shkruan lajmi.net.

Një film ky që pritet të shënoj suksese të mëdha në kinematografinë shqiptare pasi edhe kasta e aktorëve është shumë e pasur me figura të njohura për publikun shqiptar.

Filmi ku rol do merr edhe këngëtarja Enca pritet të lansohet në vitin 2020, xhirimet tani më kanë përfunduar dhe stafi ka organizuar një festë për përfundimin e filmit. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/B3hppYHhiOZ/