Publikohet premiera e ‘Dashnia Jeme’ nga Genc Prelvukaj dhe NRG Band – Lajmi.net
Publikohet premiera e ‘Dashnia Jeme’ nga Genc Prelvukaj dhe NRG Band
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:09, 21 June 2018
Genc Prelvukaj dhe grupi NRG Band e kanë publikuar projektin e tyre të përbashkët.

‘Dashnia jeme’ mban titullin kënga e tyre e re e cila sapo është lansuar në kanalin zyrtar në Youtube, shkruan lajmi.net

Kënga është punuar nga vetë Genci i cili e ka shkruar edhe tekstin e saj ndërsa vjen e realizuar edhe me videoklip shumëngjyrësh.

Dyshja këtë projekt e kanë paralajmëruar herët e fansat tani po e shijojnë pasi mezi kanë pritur të dalë./Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO