Publikohet “Emrin qysh e ki” nga Skivi dhe Onat (Video)

Dyshja e reperëve Skivi dhe Onat kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të titulluar “Emrin qysh e ki”.

ShowBiz

02/06/2015 20:31

“Emrin qysh e ki”,artistët e sollen me videoklip të punuar nga produksioni “Max Production”.

Muzika dhe teksti i kësaj kënge është i punuar nga vetë Skivi dhe Onat.(Lajmi.net).

YouTube player