Publikohet bashkëpunimi në mes Noizyt dhe Yll Limanit

Sot dy artistët shqiptarë Yll Limani dhe Noizy kanë lansuar projektin e ri muzikor.

ShowBiz

09/06/2022 20:36

Kënga titullohet “Alkool” dhe për tekstin e këngës janë kujdesur të dy artistët, shkruan lajmi.net

Kënga është kompletuar edhe nga ana vizuale ku për këtë është angazhuar produksioni muzikor Entermedia.

Ky projekt muzikor gjendet në kanalin zyrtar të Youtubes.

Ndryshe të dy artistët janë duke shijuar sukseset e projekteve individuale.  /Lajmi.net/

YouTube player