Publikohen fotografi të Sara Gjordenit nga e kaluara, duket si një person tjetër

Ish missi, Sara Gjordeni, po arrin të tërheq vëmendje me pjesëmarrjen e saj në “Big Brother VIP Albania”. Debatet e forta, romanca me Bardhin, po tërheq publikun shqiptar, shkruan lajmi.net. Së fundi, asaj janë duke i qarkulluar disa fotografi me pamjen e dikurshme. Fotografitë e para disa viteve që kanë dalë në qarkullim paraqesin një…

ShowBiz

12/02/2024 15:15

Ish missi, Sara Gjordeni, po arrin të tërheq vëmendje me pjesëmarrjen e saj në “Big Brother VIP Albania”.

Debatet e forta, romanca me Bardhin, po tërheq publikun shqiptar, shkruan lajmi.net.

Së fundi, asaj janë duke i qarkulluar disa fotografi me pamjen e dikurshme.

Fotografitë e para disa viteve që kanë dalë në qarkullim paraqesin një Sara shumë ndryshe nga ajo që shihet sot.

Pamja e saj e sotme, krahasuar me fotot e vjetra ku ajo shfaqet me një stil më të thjeshtë dhe natyral, ka nxitur diskutime në rrjet mbi transformimet që ajo ka pësuar gjatë viteve./Lajmi.net/