Publikohen disa sekuenca nga videoklipi i ri i Bebe Rexhës

Bebe Rexha do ta shoqërojë me videoklip këngën e re.

ShowBiz

12/10/2019 08:16

Bebe Rexha përmes një postimi në Instagram, njoftoi fansat që së shpejti publikohet videoklipi i saj i ri, shkruan lajmi.net.

Është fjala për këngën “You Can’t Stop The Girl”, që njëherësh është kolonë zanore e filmit “Maleficent: Mestres Of Evil.

Këngëtarja ka publikuar disa sekuenca të këtij klipi, të cilin pritet ta publikojë shumë shpejt dhe vjen i realizuar në mënyrë shumë të veçantë.

“Së shpejti?videoja e  #YouCantStopTheGirl nga @disney’s #Maleficent: Mistress Of Evil”, ka shkruar Bebe. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/B3fj5vQloQH/