PSG me super transferim nga Milani – Lajmi.net
PSG me super transferim nga Milani
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 14:38, 12 February 2019
PSG është duke e kërkuar një mesfushor ende pa përfunduar ky sezon.

PSG është duke e kërkuar një zëvendësues për Adrien Rabiotin, pasi do të largohet në fund të këtij sezoni.

Skuadra franceze po tenton ta transferojë mesfushorin e Milanit, Franck Kessie, përcjell lajmi.net.

Rosonerët do ta marrin Timeoue Bakayokon nga Chelsea, andaj janë të gatshëm ta shesin mesfushorin ivorian.

Milan kërkon 30 milionë euro nga shitja e tij, andaj PSG është e gatshme ta paguajë atë shumë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO