PSG kërkon transferimin e Rashford me çdo kusht

Paris Saint Germain kanë shfaqur interesim për Marcus Rashford. Gjatë ditës së sotme, trajneri i ekipit parisien, Christophe Galtier, e konfirmoi se janë në kërkim të një sulmuesi. Pas asaj deklarate nga trajneri francez, ‘L`Equipe’ raporton se Paris Saint Germain e do me çdo kush transferimin e Rashford, transmeton lajmi.net. Reprezentuesi anglez ka edhe një…

Sport

11/08/2022 23:30

Paris Saint Germain kanë shfaqur interesim për Marcus Rashford.

Gjatë ditës së sotme, trajneri i ekipit parisien, Christophe Galtier, e konfirmoi se janë në kërkim të një sulmuesi.

Pas asaj deklarate nga trajneri francez, ‘L`Equipe’ raporton se Paris Saint Germain e do me çdo kush transferimin e Rashford, transmeton lajmi.net.

Reprezentuesi anglez ka edhe një vit kontratë me Manchester United dhe sipas ‘Transfermarkt’ vlerësohet me 60 milionë euro.

Mbetet të shihet nëse do të ndodhë një lëvizje e 24 vjeçarit në ‘Parc des Princes’./Lajmi.net/