PSG kërkon Mancinin

Lajmet e fundit që kanë arritur nga mediat italiane kanë qenë me të vërtetë bombastike, pasi raportohet se PSG është duke kërkuar shërbimet e Roberto Mancinit.

Sport

25/01/2015 14:40

Sipas të përditshmes italiane, Tuttosport, mësojmë se drejtuesit e PSG-s janë duke e kërkuar me ngulm shërbimet e Roberto Mancinit.

Trajneri italian sapo ka arritur te Interi, mirëpo nje ofertë e madhe mund ta bëj që ai në fund të sezonit të transferohet te skuadra franceze.

PSG do ta shkarkoj Laurent Blancun në fund të këtij sezoni, dhe pas Simeones, francezët tashmë janë duke kërkuar shërbimet e trajnerit të Interit.