PSG cakton çmimin për shitjen e Rabiot te Barcelona – Lajmi.net
PSG cakton çmimin për shitjen e Rabiot te Barcelona
Autori: Lajmi.net La LigaSport 9:17, 12 July 2018
Barcelona ka mësuar çmimin e mesfushorit të Paris Saint-Germain, Adrien Rabiot.

Paris Saint-Germain ka caktuar çmimin për shitjen e Adrien Rabiot te Barcelona.

“Mundo Deportivo” raporton se klubi i pasur francez ka vendosur kushtet për largimin e mesfushorit francez, gjatë këtij afati kalimtar të verës.

Barcelona ka shfaqur interesim për blerjen e Rabiot pas largimit të Andres Iniestas, përcjell “lajmi.net”.

Kurse, Paris Saint-Germain kërkon 40 milionë euro për shitjen e Rabiot. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO