PSG – Borussia Dortmund, këto janë përbërjet zyrtare

PSG-ja pret në “Parc des Princes” Borusian e Dortmundit në një tjetër supersfidë të “Grupit të Ferrit”. Të dyja skuadrat kërkojnë ta nisin sa më mirë këtë sezon në Ligën e Kampionëve dhe do të luftojnë për të marrë maksimumin. Francezët vijnë nga një disfatë në kampionat, ndërsa gjermanët nga një fitore me përmbysje.

Sport

19/09/2023 20:21

PSG-ja pret në “Parc des Princes” Borusian e Dortmundit në një tjetër supersfidë të “Grupit të Ferrit”.

Të dyja skuadrat kërkojnë ta nisin sa më mirë këtë sezon në Ligën e Kampionëve dhe do të luftojnë për të marrë maksimumin.

Francezët vijnë nga një disfatë në kampionat, ndërsa gjermanët nga një fitore me përmbysje.