PSG 40 milionë për Griezmannin

Sipas raporteve të fundit nga mediat angleze, mësojmë se skuadra e PSG ka bërë një ofertë prej 40 milionë euro për shërbimet e sulmuesit të Atletico Madridit, Antoine Griezmann.

Sport

20/06/2015 16:38

Sipas raportit të bërë nga e përditshmja angleze, Daily Express, mësojmë se PSG ka lansuar një ofertë për Antoine Griezmannin.

Dhe, sipas lajmi në fjalë, mësohet se oferta e skuadrës franceze për yllin e francez është hiç më pak se 40 milionë euro.

PSG duket se është dorëzuar në garë për të siguruar shërbimet e Di Marias dhe Pogbas, dhe kështu ata janë hedhur në garë për shërbimet e Griezmannit.