‘Pse’ titullohet kënga më e re nga Samanta Karavella

18:49 | 14 Shkurt 2020

Samanta i shtohet listës së këngëtarëve që kanë publikuar këngë për ‘ditën e të dashuruarve’.

Samanta Karavella pas paralajmërimit të bërë, ka publikuar këngën e saj të re, të cilën e ka shoqëruar edhe me video-klip, shkruan lajmi.net.

“Pse” titullohet kënga e re e saj, e cila është ritmike dhe i dedikohet një lidhje të komplikuar mes një çifti.

Teksti i këngës është i shkruar nga MUMA, ndërsa muzika dhe orkestrimi është realizuar nga Alfred Sula. /Lajmi.net/