Pse është mërzitur Rita? (FOTO)

Rita Ora ka postuar një fotografi ku shihet e mërzitur.

ShowBiz

04/12/2015 12:10

Artistja nuk po e ndalë punën e madje as gjum nuk po bën si duhet.

Rita Ora këtë herë është ankuar që gjithmonë ka për të punuar, derisa miqtë e saj po argëtohen në një mbrëmje bashë, transmeton lajmi.net.

Ajo shihet e mërzitur dhe gjithashtu shumë e lodhur, në një fotografi të postuar në rrjetet sociale, ndërsa ajo dihet se është ekstremisht e angazhuar në shumë projekte, tani me famën që e ka arritur pikërisht me punën e pandalshme./lajmi.net