Provokime super seksi nga pasqyra e banjos së Encës (Video)

Enca Haxhia përveç sukseseve me hitet që sjell në tregun muzikor, ajo është edhe person shumë i dashur për adhuruesit dhe miqtë.

ShowBiz

29/01/2016 12:49

Ajo, si një femër super seksi, gjithmonë lë vend për komente në fotot që sjellë po aq provokative sa di ti bëjë edhe videot, shkruan lajmi.net.

Lajmi.net ju sjellë një video të këngëtares, ku shihet shumë tërheqëse teksa incizon veten në pasqyrë duke treguar se është bërë përsëri brune./lajmi.net