Protagonistja e klipit ‘Bitchi Mesnatës’ në top 10 fotografitë më ‘hot’ të saj – Lajmi.net
Protagonistja e klipit ‘Bitchi Mesnatës’ në top 10 fotografitë më ‘hot’ të saj
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:41, 31 January 2018
Proejkti muzikor 'Bitchi Mesnatës' nga Alban Ramosaj u pëlqyr shumë nga publiku që nga dita e parë kur u publikua.

Por vëmendjen më të madhe aty sigurisht se e ka marrë protagonistja kryesore, shkruan lajmi.net

Fjala është për modelen seksi Alesia Noka, e cila si brenda klipit ashtu edhe jashtë tij është mjaft seksi dhe me stil.

Lëvizjet e saj në videon e këngës kanë ‘çmendur’ publikun por në vazhdim ju sjellim top 10 fotografitë më ‘hot’ të saj./Lajmi.net/

screenshot_9 screenshot_8 screenshot_7 screenshot_6 screenshot_5 screenshot_4 screenshot_1

screenshot_2

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO