Promotori i Joshuas tallet keq me Wilder pas fitores së mbrëmshme – Lajmi.net
Promotori i Joshuas tallet keq me Wilder pas fitores së mbrëmshme
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 8:30, 1 April 2018
43571be0-d1cd-4a85-8287-894e9fd4197a-1318-000001c0fdeb3b81
Hearn tallet me Wilder.

Pas fitores së mbrëmshme të Anthony Joshuas, promotori i këtij të fundit, Eddie Hearn, është tallur me boksierin Deontay Wilder.

Ai ka thënë që Wilder nuk e di se si boksohet para 80 mijë shikuesve, përcjellë “Lajmi.net”.

“Deontay Wilder duhet të ishte këtu sonte, por u tërhoq”, deklaroi Hearn.

“Herën e fundit ai boksoi para shtatë mijë njerëzve, tregoni Wilderit se si tingëllojnë 80 mijë të pranishëm”, shtoi ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO