“Problema” bën bashkë 2 Tonin, Bllekin e Festimin

2 Ton, Blleki e Festimi janë bërë bashkë për një projekt të ri të përbashkët. “Problema” është titulli i këngës së tre artistëve, shkruan lajmi.net. Ky projekt është realizuar nga porduksioni i Dardd. Për tekstin dhe melodinë janë kujdesur tre artistët, ndërsa masterizimin e ka bërë Don Gima. Kënga është kompletuar edhe nga ana vizuale,…

ShowBiz

30/05/2023 18:41

2 Ton, Blleki e Festimi janë bërë bashkë për një projekt të ri të përbashkët.

“Problema” është titulli i këngës së tre artistëve, shkruan lajmi.net.

Ky projekt është realizuar nga porduksioni i Dardd.

Për tekstin dhe melodinë janë kujdesur tre artistët, ndërsa masterizimin e ka bërë Don Gima.

Kënga është kompletuar edhe nga ana vizuale, ndërsa xhirimin e videoklipit e ka bërë Bug Production.

“Problema” është pjesë e albumit të parë në karrierën e 2 Ton të titulluar “Passion”./Lajmi.net/