Problem te PSG, ja çfarë është duke bërë Neymar me Real Madridin – Lajmi.net
Problem te PSG, ja çfarë është duke bërë Neymar me Real Madridin
Autori: Lajmi.net La LigaSport 11:30, 10 March 2018
Neymar ka filluar kontaktet e para me Real Madridin në lidhje me transferimin në Santiago Bernabeu.

Neymar ka shtuar spekulimet rreth largimit nga Paris Saint-Germain, pas përfundimit të këtij sezoni.

Sulmuesi ka filluar kontaktet e para me Real Madridin në lidhje me transferimin në Santiago Bernabeu, gjatë afatit kalimtar të verës.

Mediat spanjolle raportojnë se ish ylli i Barcelonës është i interesuar të rikthehet në La Ligë te ekipi i “Los Blancos”, përcjell “lajmi.net”.

PSG po ashtu nuk besohet se kundërshton shitjen e Neymarit por kërkon një ofertë rekorde për largimin e tij. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO