Problem i madh për Milanin para ndeshjes së parë (FOTO)

Milani i super-përforcuar e nis sot edicionin e ri në Serie A.

Sport

20/08/2017 09:06

Skuadra e Vincenzo Montellas luan në udhëtim ndaj ekipit modest, Crotone, përcjellë “Lajmi.net”.

Kuqezinjtë do të kenë disa mungesa në formacion.

Montella s’do të mund të llogaritë në Alessio Romagniolin, Lucas Biglian dhe Giacomo Bonaventuran, derisa i suspenduar është Gabriel Paletta.

Ndeshja fillon prej orës 20:45. /Lajmi.net/

cats