Pritje deri në pesë orë në Merdare – Lajmi.net
Pritje deri në pesë orë në Merdare
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 19:14, 12 January 2019
Pritjet e gjata në pikën kufitare të Merdares, kanë vazhduar të jenë edhe në orët e mbrëmjes.

Siç njofton Qendra Kombëtare për Menaxhimin Kufitar, pritje më të gjata ka në Merdare. Në këtë pikë pritjet për të dalë nga Kosova janë 240 deri në 300 minuta.

Ndërsa kolonat janë të gjata deri në 1000 metra.

Ndërkaq që situatë dukshëm më stabile është në pikat tjera kufitare.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO