Pritja mori fund, Chelsea zgjedh trajnerin e ri? – Lajmi.net
Pritja mori fund, Chelsea zgjedh trajnerin e ri?
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 10:03, 11 July 2018
Antonio Conte pritet të ndahet me Chelsean.

Chelsea sot pret të konfirmojë ardhjen e një menaxheri të ri.

Mediat italiane raportojnë se “Blues” synojnë të konfirmojnë marrëveshjen për angazhimin e Maurizio Sarrit.

Antonio Conte pritet të ndahet me Chelsean dhe në vend të tij pritet të vjen Sarri, përcjell “lajmi.net”.

Sarri po ashtu thuhet se ka identifikuar përforcimet e reja nga Serie A, sulmuesin Gonzalo Higuain dhe mbrojtësi Daniele Rugani, të dy nga Juventus. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO