Të Infektuar: 18.345

Të Shëruar: 15.198

Të Vdekur: 669

Prishtina prezanton skuadrën për sezonin e ri, nën drejtimin e Andin Rashicës

20:51 | 17 Tetor 2020

KB Prishtina ka prezantuar sot skuadrën e plotë për sezonin 2020/21.

Titulli i kampionit do të jetë synimi për skuadrën e KB Prishtina, e cila këtë edicion do të paraqitet me shumë emra të rinj.

Trajneri Andin Rashica nuk do të ketë shumë lojtarë nga garda e vjetër, me Edmond Azemin dhe Fisnik Rugovën si dy lojtarë që nuk janë dorëzuar akoma.

Meriton Ismaili, Muhamedali Janjeva dhe emra të tjerë do të jenë ata që do të shkruajnë kapitullin e ri për këtë skuadër.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell ekipën e plotë të Prishtinës për këtë sezon. /Lajmi.net/

Rosteri për vitin 2020/21Trajner 👔 Andin Rashica4️⃣ Kapiten – Edmond Azemi ©️1️⃣ Atik Koshi5️⃣ Altin Morina6️⃣…

Gepostet von KB Prishtina am Samstag, 17. Oktober 2020