Të Infektuar: 1032

Të Shëruar: 789

Të Vdekur: 29

Prishtina nis punimet për kompleksin sportiv

18:00 | 13 Shtator 2019

Skuadra e Prishtinës në futboll ka dhënë lajmin për nisjen e punimeve të kompleksit sportiv.

Më 13 shtator (sot), kanë nisur punimet për kompleksin sportiv të FC Prishtinës, i cili do të ketë lokacionin në Bërnicë.

Të pranishëm në ceremoninë e nisjes së punimeve ishin edhe kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti dhe kryetari i FC Prishtina, Remzi Ejupi.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell njoftimin e plotë të FC Prishtina. /Lajmi.net/