Prishtina dhe Vëllaznimi marrin rezultate pozitive në gjysmëfinalet e para të Kupës së Kosovës – Lajmi.net
Prishtina dhe Vëllaznimi marrin rezultate pozitive në gjysmëfinalet e para të Kupës së Kosovës
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 16:15, 4 April 2018
Prishtina mundi Vushtrrinë, Vëllaznimi mori barazim 1:1 në Skenderaj ndaj Drenicës.

Janë mbyllur dy gjysmëfinalet e para të Kupës së Kosovës.

Prishtina mposhti Vushtrrinë si vendëse, 1:0, përcjellë “Lajmi.net”.

Drenica dhe Vëllaznimi luajtën baras në Skenderaj, 1:1.

Kësisoj, Prishtina dhe Vëllaznimi kanë përparësi para ndeshjeve të kthimit.

Prishtina-Vushtrria 1:0
Drenica-Vëllaznimi 1:1. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO