Prezantuesja shqiptare si rrallëherë tregon linjat perfekte në bikini

Prezantuesja e njohur e ekranit ka marrë vëmendjen me pozën e fundit.

ShowBiz

13/10/2019 14:48

Prezantuesja e njohur shqiptare, Albana Osmani, si rrallë herë ka provokuar në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka publikuar një foto në të cilën ka treguar linjat perfekte trupore në bikini dhe vëmendja e publikur dhe mediave nuk ka qenë e vogël.

“Besimi gjithmonë duket i mirë, kam lindur me të”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotos./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/B3jhSoPlE-J/