Prezantuesja shqiptare shfaqet pa makijazh, shikojeni si duket – Lajmi.net
Prezantuesja shqiptare shfaqet pa makijazh, shikojeni si duket
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:25, 14 March 2019
Xhemi Shehu ka treguar dukjen e saj pa makijazh.

Prezantuesja e njohur shqiptare, Xhemi Shehu ka publikuar një fotografi në Instagram ku shfaqet pa pikë grimi, shkruan lajmi.net.

Vetëm ‘ujë e sapun’, prezantuesja Shehu befasoi të gjithë, pamja e së cilës është në top-formë dhe mëse e freskët.

Theksojmë se, tash e disa vite Xhemi e ushtron profesionin e moderimit, dhe kjo ka bërë që të jetë shumë e dashur për publikun. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO