Prezantuesja më seksi e motit, reklamon të pasmet në bregdet

8:07 | 27 Qershor 2019

Prezantuesja seksi e motit ka nisur pushimet në bregdet.

Yanet Garcia, është 28 vjeçarja, prezantuese e motit e cila po tërheq vëmendjen maksimalisht jo vetëm në televizion por edhe në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundmi ajo ka nisur pushimet në bregdet dhe nga atje nuk kanë pasur se si të mungojnë pozat provokative.

Meksikanja gëzon linja perfekte trupore andaj edhe ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në Instagram./Lajmi.net/