Prezantuesja e televizionit e shpall të vdekur Ronaldon (VIDEO)

Një prezantuese në një televizion portugez e ka shpallur të vdekur Cristiano Ronaldon në një aksident trafiku.

Sport

26/06/2015 18:22

Fatina Bernardes, prezantuese e një televizioni portugez ka bërë një gabim të rëndë.

Gjatë transmetimit ajo e ka shpallur të vdekur yllin e Real Madridit, Cristiano Ronaldo, duke e ngatërruar me Cristiano Araujon.

“U shprehim ngushëllime familjarëve dhe të afërmve”, shtoi ajo. Por, nuk vonoi shumë dhe erdhi korrigjimi.

“Kam dashur të them Cristiano Araujo”, theksoi Bernardes.

YouTube player