Prezantuesja e RTK-së, dashurohet në Majlinda Kelmendin (Foto)

22:15 | 14 Gusht 2016

Kampionia Majlinda Kelmendi na ka bërë që me plot emocion ta përjetojmë fitoren dhe të ndihemi krenarë me të.

Fotografia e saj ka qenë e shpërndarë në secilin profil të shqipfolësve e edhe atyrë që nuk kanë gjak shqiptari duke e uruar e përgëzuar për meritat, shkruan lajmi.net

E prezantuesja e RTK-së, Alketa Gashi Fazliu me emocion gëzimi ka shkruar në rrjetin social Facebook se definitivisht është dashuruar në Majlinda Kelmendin.

‘Jam dashuru në Majlinda Kelmendin,definitivisht’, ka shkruar ajo./lajmi.net