Prezantuesja e njohur shqiptare bëhet nënë e një vajze – Lajmi.net
Prezantuesja e njohur shqiptare bëhet nënë e një vajze
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:54, 14 March 2018
Prezantuesja e njohur shqiptare, Floriana Garo është bërë nënë për herë të parë.

Lajmin e gëzueshëm e ka ndarë me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram nëpërmjet një fotografie ku ka shkruar edhe disa fjalë zemre, shkruan lajmi.net

‘’Adia jonë e shtrenjtë erdhi ne jetë me 12.03.2018! E bekoftë Zoti përgjithmonë dhe u rritë e fortë, e shëndetshme dhe plot dhëmbshuri! Faleminderit të gjithëve për urimet e përzemerta!’’, ka shkruar Garo sot dy ditë pas lindjes.

Floriana aktualisht po jeton në Gjenevë me bashkëshortin e saj./Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO