Prezantimi i Mavrajt, tallet me kosovarin tjetër të Arisit

19:20 | 14 Shtator 2018

Mërgim Mavraj është tashmë zyrtarisht pjesë e skuadrës Aris.

Aty ai do të gjejë edhe futbollistin e kombëtares shqiptare, Migjen Basha.

Menjëherë qëndërmbrotjësi ka qenë aktiv në rrjetin social “Instagram” .

gsgs

Ai ka postuar një foto me Bashën, duke e përshkruar atë si “plaku”, dhe një video ku e thërret më theks grek për të bërë një foto, ndërkohë që mesfushori po pozon me fansat.

Më poshtë video: