Presidenti Thaçi sonte në Drenicë në odën e Haxhi Demakut

Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka zgjedhur që mbrëmjen e kësaj të premte të ndaj kohë në njërën nga odat e Drenicës.

Lajme

04/01/2019 21:17

Thaçi ka bërë të ditur se gjendet tek konaku i Haxhi Demakut në Abri, familje kjo dëshmorësh e bashkëluftëtarësh.

”Sonte në konakun e bacë Haxhi Demakut në Abri. Familje dëshmorësh dhe bashkëluftëtarësh të dalluar të luftës për çlirimin dhe pavarësinë e Kosovës”, shkruan presidenti Thaçi në facebook. /Lajmi.net/