PREMIERË: “Veni 1” publikohet nga Fero

18:29 | 13 Qershor 2018

Sapo ka publikuar këngën e re.

Reperi nga Gjilani, Fero ka lansuar projektin e ri “Veni 1”, që në disa sekuenca e ka sjell në bardh e zi, shkruan lajmi net.

Kënga është realizuar nën përkujdesjen e studios “On Records” dhe producentëve ZappnChriss.

Pritet që edhe kjo këngë e tij, të shndërrohet në një hit veror siç është rasti me projektet paraprake të tij. /Lajmi.net/