Premierë: Publikohet ‘Kujt pi kallxon’ nga 2po2 dhe Capital T (Video)

Sapo është publikuar projekti i radhës nga 2po2 dhe Capital T.

ShowBiz

17/12/2016 17:38

‘Kujt pi kallxon’ mban titullin kënga më e re e dyshes së suksesshme të cilët bashkë po krijojnë shumë hite, shkruan lajmi.net

Tekstin e këngës e kanë shkruar vetë ata muzika është realizuar nga B.O beatz dhe mikruar nga Mixey ndërsa për anën vizuale janë kujdesur Max Production.

Edhe ky vit për ta ka qenë i ngarkuar me shumë projekte muzikore të cilat kanë rezultuar shumë të suksseshme, e ky sukses si duket po i motivon ata për të mos u ndalur./lajmi.net

YouTube player