Premierë: Publikohet ‘Kryt Nalt’ nga 2po2 dhe Unikatil (Video)

Sapo është publikuar kënga 'Kryt Nalt' nga 2po2 dhe Unikatil, ndërsa menjëherë ka filluar të klikohet.

ShowBiz

20/11/2016 20:07

E veçanta e kësaj është se Unikatili vjen për të parën herë me klip, shkruan lajmi.net

Për realizimin e këtij klipi janë kujdesur ‘Imagine Films’, ndërsa teksitn e kanë shkruar vetë reperët.

Kujtojmë se kjo këngë ka bërë bashkë dy ikonat e repit të cilën kanë thyer rekord klikimesh me hitet që kanë sjell ndër vite./lajmi.net

YouTube player